Cumartesi, 25 Eylül 2021
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
KÜLTÜR SANAT

BABALARA GELDİK "BABA

Egeli  Türk Halk Müziği  sanatçısı  Bedri Sarıkaya' dan yeni bir albüm.   

7869 Toplam Gösterim
BABALARA GELDİK "BABA

 

 

Babalara Geldik "Baba"  yakında tüm müzik marketlerde, Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş.' den satışa çıkıyor. 

 

Doğuş Müzik yapımcılık A.Ş. yönetim kurulu başkanı İskender Doğan “Bedri Sarıkaya kardeşimle bundan  beş yıl önce “Özledim Ben Oraları “isimli albümünü çıkarmıştık. İkinci albümü “Babalara Geldik Baba” isimli albümü üzerinde 1 yıldır çalıştık ve ortaya harika bir albüm çıktı. Albümümüze emek veren, söz ve beste yapan Hayri Güleçer ve Garip Ali’ ye teşekkür ederim. Değerli sanatçımızın ikinci albümünde, profesyonel bağlamacılar, İstanbul ve İzmir'den yaylı saz ekibi de katkı koydu. Seslendirme ve kayıt harika oldu. "Babalara Geldik Baba"  isimli albümümüz çok büyük ses getirecek. Bu albüm de çok iddialıyız. Kendine has ses tonu,mükemmel bağlaması ile Bedri Sarıkaya kardeşime ve Doğuş müzik yapımcılığa albüm hayırlı olsun” dedi. Doğuş müzik yapımcılık A.Ş. yönetim kurulu başkanı İskender Doğan "Babalara Geldik Baba" isimli albümümüzün Klip çekimleri tamamen Denizli ve Buldan yöresindeki güzelliklerden oluşan görüntülerle desteklenecek. Buldan Süleymanlı yaylası, Buldan tekstili ve dokuması, işlemecilik, Denizli kebap’ ı, Karahayıt kırmızı su gibi yöremizin güzelliklerini ön plana taşıyacak” dedi. 

Türk Halk Müziği Sanatçısı Bedri Sarıkaya “Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş.'den ikinci albümümü çıkarmanın onurunu yaşıyorum. Bu albümüm harika oldu. Müzik sektöründe ses getirecek ve çok büyük çıkış yapacak . Doğuş müzik yapımcılık A,Ş. Biz sanatçılara inanılmaz maddi ve manevi destekler veriyor. İstanbul' daki yapımcılar gibi sanatçıların belini kıracak rakamlar istemiyor. Tamamen gerçekçi ve hesaplı fiyatlarla bizlere albüm yapma fırsatı verdi. Değerli yapımcım İskender Doğan ve Doğuş Müzik Yapımcılık ‘a teşekkür ederim ”dedi. Bedri Sarıkaya ,”Beni sevenlerden ricam benim en az bir albümümü satın alması, benim önümü açması, bundan sonra çıkaracağım albümlere maddi ve manevi destek vermesidir. Denizli yöresinden çıktım, bu yörenin öz evladıyım, içinizden çıktım, bana sahip çıkın “ dedi. 

 

ALBÜMDE ŞU ESERLER YER ALIYOR 

Babalara Geldik Baba - Vazgeçelim - Fadimem- Sen İstedin - Ol Benden Beter - Ben Olacağım -Tanımadın Mı - Can Mı Bıraktın   - Piştim Artık - Çok Sevdim Seni Yörük Kızı “.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE