Pazar, 25 Ekim 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
SPOR

Denizlispor'da Olağan Seçimli Genel Kurulu Yapıldı

Bugün gerçekleşen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da Başkanımız Ali Çetin tek aday olarak girdiği seçimde tekrar başkanlığa seçildi.

1403 Toplam Gösterim
Denizlispor'da Olağan Seçimli Genel Kurulu Yapıldı

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen genel kurul, yönetim ve denetim kurulu raporlarının okunup oylanmasıyla başladı.

Tek listeyle gidilen seçimde Başkanımız Ali Çetin, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Başkanımız Ali Çetin’in yönetim kurulu listesinde Salih Özcan, Can Cesur, Serkan Başbuğ, Kaan Şanlıkan, Ozan Katrancı, Nevzat Yakı, Uğur Bağbaşlıoğlu, Levent Çaputçu, Yavuz Cinkaya, Fikret Onur, Tolga Erdey, Mehmet Kavak, Hayati Işık, Taner Atilla yer aldı.

 

Denizlispor Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Başkan Ali Cetin'in Konuşmasından Satır Başları:

 

Yerin Dolmaz

Bu sezon seyircisiz oynanacak maçlar sebebiyle taraftarımızdan uzak kalacak olsak da kalplerimiz her zamanki gibi Denizlisporumuz için atacak. Bu sebeple 2020-2021 sezonu için belirlediğimiz #yerindolmaz sloganı ve bunu destekleyen projelerimizle tüm Denizli tek yürek olacağız.

 

 

DÜNYA DENİZLİSPORLULAR GÜNÜ 

 

Şehrimizle daha fazla bütünleşmeyi hedeflediğimiz bu yılda, Denizlisporumuzun 1966 yılında ilk maçını oynadığı 11 Eylül’ü Dünya Denizlisporlular Günü ilan ettiğimizi duyurmak isterim.

 

DENİZLİSPOR STORE

 

Denizlispor dijitalleşme yolunda önemli projelerin hazırlığı aşamasındadır. Öncelikle çok yakın sürede Denizlispor Store’daki tüm ürünleri online olarak taraftarlarımızla buluşturacağız.

 

DENİZLİSPOR TV 

 

Sosyal medyayı daha yoğun ve aktif kullanacağımız bu yeni dönemde, çok yakın zamanda Youtube altyapısı ile hizmet verecek Denizlispor TV oluşumumuzu hayata geçireceğiz. Değerli basın mensuplarımızın da destekleriyle birlikte Denizlispor TV’yi çok geniş kitlelere ulaştıracağımızı düşünüyorum.

 

KADINA YAKIŞIR 

 

Denizlispor olarak bu yıl için hazırladığımız sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında, öncelikle kadın haklarının savunucusu olacağımızı bilmenizi isterim. Bunun ilk adımı olarak sezon boyunca oynayacağımız maçlardaki ısınmalara kadına yakışır söylemimizle birlikte pembe formayla çıkma kararı almış bulunuyoruz. Kulüp olarak kadınlarımızın spora ve futbola daha çok katılımcı olduğu günlere hızlıca kavuşmayı diliyoruz. 

 

ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞ

 

Bu sene kulübümüze gelir getirecek ve taraftarlarımızla daha da bütünleşmemizi sağlayacak birçok projeye imza atacağız.

 

66 BİN ÜYE PROJESİ 

 

66 bin üye hedefiyle yola çıktığımız dev projemizi yakın zamanda hayata geçirmek üzere en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Kalbi Denizlispor için atan herkesi Denizlispor üyesi olmaya davet ediyorum. 

 

DS CLUB KART 

Bu projeyle bağlantılı olarak bir banka ile sağlayacağımız özel anlaşmayla üyelerimize birçok avantaj sağlayacak DS Club Kart’ı kullanıma açacağız. Bu kart ile birçok marka iş birliği yaparak Denizlispor’a ve şehrimize katma değer sağlamayı amaçlıyoruz. Bu proje başarılı olduğu takdirde kulübümüze 18.000.000 TL civarında gelir sağlayabileceğiz.

 

1966 NOSTALJİ FORMA 

 

Denizlisporumuzun 1966 yılında sahaya çıktığı formayı, o dönemin dokusuna uygun olarak yeniden yorumlayacak ve taraftarlarımıza sunacağız. 1966 adet üretilecek olan bu özel formalarımızdan toplamda 3 milyon 865 bin TL gelir elde etmeyi hedefliyoruz.

 

 

 

HOROZZ SCOOTER PROJESİ 

 

Yenilikçi ve çevre dostu ulaşım aracı Horozz Scooter projemizi; Türkiye’nin bu konudaki en büyük şirketlerinden biriyle ve Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle hayata geçirmeyi planlıyoruz. Horozz Scooter Projemiz ile Denizlisporumuza kaynak sağlarken aynı zamanda şehrimizin vizyonuna da katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Bu projeden de kulübümüze yılda 500.000 TL kaynak yaratmayı amaçlıyoruz.

 

BAĞIŞ KUMBARALARI 

 

Bunun yanı sıra şehrimizin birçok noktasında konumlandırılmak üzere bağış kumbaralarımızı ve bağış poslarımızı da hazırlamaya devam ediyoruz. Çünkü birlikte daha da güçlü olduğumuzu biliyoruz. 

 

BÜYÜK DENİZLİSPOR ÇEKİLİŞİ 

 

Büyük Denizlispor çekilişi için herkesin dikkatini çekecek projemizi sizlere en yakın zamanda açıklayacağız. 

 

DİJİTAL KOLTUK PROJESİ 

 

Son olarak da Yerin Dolmaz sloganı ile kasım ayında hayata geçirmeyi düşündüğümüz dijital koltuk projemizle asla yeri dolmayacak taraftarlarımızı uzak kaldıkları stadyumumuzla kavuşturacağız. 

 

Yürüteceğimiz tüm bu projeler ile toplamda 25 milyon TL’lik ek gelir amaçlıyoruz.

 

Sözlerime son verirken sosyal medya hesaplarımızın yorumlarının gerçek Denizlispor taraftarı olan herkese açık olduğunu söylemek isterim. Denizlispor taraftarımızdan isteğimiz bize destek olmalarıdır. Onlar bize güvensinler, inansınlar.

 

 Biz bu kulübün bir kuruşunu bile sokağa atamayız. Biz bu pandemi sürecinde anladık ki taraftar 12. Adam değil 1. adam ve desteği çok önemli. Her şeyi geride bırakalım, hep birlikte el ele şehrimizin takımını destekleyelim.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE