Salı, 22 Eylül 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
SPOR

DENİZLİSPOR'DAN BEKLERE TAKVİYE

Denizlispor, son olarak Y. Malatyaspor forması giyen futbolcular Sakıb Aytaç ve Özer Özdemir ile resmi sözleşme imzaladı. 

793 Toplam Gösterim
DENİZLİSPOR'DAN BEKLERE TAKVİYE

 

Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen törene Başkan Yardımcıları Kaan Şanlıkan ve Nevzat Yakı ile Sportif Direktör Burak Özsaraç katıldı. 

Denizlispor, 22 yaşındaki sol bek oyuncusu Özer Özdemir ile 4, deneyimli sol bek oyuncusu 28 yaşındaki Sakıb Aytaç ile de 1 yıllık kontrat imzaladı.

“BEKLERİMİZ EMİN ELLERDE”

Basın toplantısında hazır bulunan Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan, “ Transferlere devam ediyoruz. Özer’i Ümit Milli Takımdan takip ediyorduk. Bu transfer için çok çaba sarf ettik. Sakıp dokuz yıl önce kulübümüzdeydi. Kulübümüzden ayrıldıktan sonra tekrar gelmesini çok istedik. Daha önceki sezonlarda da kendisini takımımıza katmak için çok uğraştık. İki transfer de kolay olmadı. Sportif Direktörümüz’e çok teşekkür ediyoruz. Hem sağ bekimiz, hem sol bekimiz emin ellerde.” Şeklinde konuştu.

 

“YÖNETİCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER”  

Yeniden Denizlispor’a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten Sakıb Aytaç, ”Dokuz yıl önce bu kulüpte oynarken çok genç ve tecrübesizdim. Şimdi çok daha tecrübeliyim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Yöneticilerimize teşekkürler. Çok çalışarak hedeflerimize ulaşacağız.” Dedi. Genç oyuncu Özer Özdemir ise “Buraya gelmek istedim. Allah da yardım etti. Hedeflerimiz var. İyi yerlere geleceğiz” dedi. 

 

“İKİ TRANSFER DAHA YAPACAĞIZ”

Transferlerin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan Denizlispor Sportif Direktörü Burak Özsaraç “İkisi de önceden beri takip ettiğimiz oyunculardı. İnşallah iyi işler yapacaklar. İkisine de başarılar diliyorum. Orta saha ve kanat olmak üzere iki transfer daha yapmayı planlıyoruz. Öte yandan yeni yabancı stoperimiz de pazartesi günü gelecek. Kadromuz yeterli. Hocamızın raporu doğrultusunda ek transferler de yapabiliriz. Özer ve Sakıb’ı teknik direktörümüz istedi. Lig bu sene daha uzun bir maraton. Pek oçok mevkide pek çok oyuncumuz var. Forma rekabetine girecekler, umutluyuz” dedi.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE