Cuma, 27 Kasım 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
EKONOMİ

dnt’NİN RENAULT TRUCKS İLE BÜYÜK FİLO YATIRIMI

DNT Uluslararası Nakliyat, yeni yatırımları ile filosuna 30 adet yeni Renault Trucks çekici katıyor.

2135 Toplam Gösterim
dnt’NİN RENAULT TRUCKS İLE BÜYÜK FİLO YATIRIMI

 

 

Denizli merkezli DNT Uluslararası Nakliyat, Avrupa’nın tüm ülkelerine sunduğu komple ve grupaj lojistik hizmetleri için filosunu Renault Trucks ile güçlendirmeye devam ediyor. DNT, son yıllarda arttığı yatırımlarını filosuna kattığı yeni 30 adet Renault Trucks T480 Yüksek Kabin çekiciler ile sürdürüyor. DNT Uluslararası Nakliyat, yeni teslimatları ile toplam araç sayısını 90 adede çıkartırken, filosundaki Renault Trucks sayısı da 85 araca yükselmiş oluyor.

Yeni araçları Denizli’de Renault Trucks bayi Özmutlubaş Otomotiv’den DNT Uluslararası Nakliyat adına Yönetim Kurulu Başkanı Önder Manisalı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Abdurrahman Manisalı, Yasin Manisalı ve Kemal Dülger teslim alırken Özmutlubaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş, Satış Direktörü Engin Demirel, Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Cem Aykaç ve Renault Trucks Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü Volkan Oyan da teslimata katıldılar.

 

 

DNT Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Önder Manisalı, teslimatta yaptığı açıklamada düzenli olarak son teknolojiye sahip, çevreci araçlar ile filolarını yenilemeye ve gençleştirmeye devam ettiklerine değinerek; “Filomuza düzenli yatırım yapıyoruz. Renault Trucks araçların yüksek hacimli taşıma kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, hızlı satış sonrası hizmetleri ve düşük bakım maliyetleri sayesinde verimliliğimizi artırıp sektörde daha da güçlenirken hem daha rekabetçi hem de daha çevreci bir şirket olarak gelişim gösteriyoruz” diye belirtti.

 


Alımlarımızda Renault Trucks ile sağladığımız yakıt tasarrufu büyük rol oynuyor

2008 yılından bu yana filolarına kattıkları Renault Trucks çekicileri ile kullandıkları aynı spesifikasyonlara sahip araçlara göre yüzde 15’e varan yakıt tasarrufu sağladıklarını belirten Önder Manisalı; “Sene başında 5 adet 2020 model Renault Trucks T480 çekicilerimizi teslim almıştık. Bu araçlarımızda yüzde 5’e varan ek bir yakıt tasarrufu gözlemleyince 30 adet araç ile yatırım kararı aldık” şeklinde açıkladı.

Satış sonrası hizmetler ile verimliliğimiz, hedeflerimizin de ötesinde

Önder Manisalı, açıklamasında tüm servis hizmetlerini İzmir, Denizli ve Antalya’da bulunan Renault Trucks yetkili bayi Özmutlubaş Otomotiv servislerinden aldıklarına değindi; “Araçlarımızı genellikle Renault Trucks bakım sözleşmeleri ile teslim alıyoruz. Yıllardır Özmutlubaş Otomotiv ile sağladığımız uyumlu çalışma disiplini sayesinde araçlarımız hiç sorunsuz yollarına devam ediyor. Özmutlubaş Otomotiv ile güçlenen partnerliğimiz sonucunda tüm filomuzu güvenilir ellere emanet ettik, işimize konsantreyiz. Bu doğrultuda Renault Trucks ve Özmutlubaş Otomotiv iş ortaklığımız ile filo yaş ortalamamızı 3 olarak belirledik. Bundan sonra 3 yaşına ulaşan araçlarımızı sürekli yenileyerek Denizli’nin en genç filosuna sahip uluslararası nakliye filosu olmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

DNT Uluslararası Nakliyat ile sürdürülen işbirliğinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Özmutlubaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş; “DNT, yeni alımlarında Renault Trucks araçlarının sunduğu güvenlik, konfor, kaliteli servis ve düşük yakıt tüketimi unsurlarını dikkate alarak seçim yapıyor. DNT Uluslararası Nakliyat’ın bir kez daha Renault Trucks çekicileri tercih etmelerinde araçların üstün özelliklerinin yanı sıra satış sonrası hizmetlerimizin de etkili olmasından dolayı Özmutlubaş Otomotiv olarak gurur duyuyoruz. Teslim edilen yeni 30 aracın bol kazançlar getirmesini temenni ediyoruz” diye belirtti.

 

Törende açıklamada bulunan Özmutlubaş Satış Direktörü Engin Demirel ise; "Renault Trucks, yıllardır sürdürdüğü düşük yakıt tüketimi liderliğine ilaveten yeni ürün gamıyla Toplam Sahip Olma maliyetinde de pazarın en iyisi olmaya devam ediyor. Özmutlubaş Otomotiv olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz edip satış öncesinde ihtiyaca, talebe ve kullanım özelliklerine göre verdiğimiz danışmanlığı, satış sonrasında sağladığımız servis ve yedek parça hizmetimizle bütünleştiriyoruz. DNT gibi profesyonel yönetilen şirketlerle halihazırda uzun yıllara dayanan iş birliğimiz ve bu yöndeki yatırım tercihleri de bunun en iyi kanıtıdır" dedi.

 

 

Renault Trucks Hakkında
Yüzyılı aşkın Fransız kamyon bilgi ve deneyim birikiminin mirası üzerine yapılanmış Renault Trucks, taşımacılık profesyonellerine yerel ve bölgesel dağıtım, inşaat ve uzun yol faaliyetlerine uyarlanmış geniş bir araç (2,8 tondan 120 tona kadar) ve hizmet yelpazesi sunuyor. Renault Trucks araçları, daha üstün verimlilik ve işletme maliyetlerinin kontrol altında tutulmasını sağlayan düşük yakıt tüketimi ile sağlam ve güvenilirdir. Renault Trucks, kamyon ve çekicilerini 1,400'ün üzerinde servis noktasından oluşan bir bayi ağı aracılığıyla dağıtmakta ve hizmet vermektedir. Renault Trucks araçlarının tasarımı ve montajı, ayrıca parçaların büyük kısmının üretimi Fransa'da sürdürülmektedir.
 
Renault Trucks dünyanın önde gelen kamyon, otobüs, iş makineleri, deniz ve sanayi motorları üreticilerinden biri olan Volvo Group bünyesinde yer almaktadır. Grup, ayrıca toplam finansman ve hizmet çözümleri sunmaktadır. Yaklaşık 104.000 çalışana sahip Volvo Group’un üretim tesisleri 18 ülkeye yayılmıştır ve ürünlerini 190'ın üzerinde pazarda sunmaktadır. 2019 yılında Volvo Group satışları, 40,5 Milyar Euro’ya ulaşmıştır (432 milyar İsveç Kronu). Volvo Group, genel merkezi İsveç'in Göteborg şehrinde bulunan halka açık bir şirkettir. Volvo hisseleri, Nasdaq Stockholm borsasında listelenmektedir.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE