Cumartesi, 18 Eylül 2021
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
SARAYKÖY

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın yeni yıl mesajı

Sarayköy Belediyesi Başkanı Ahmet Necati Özbaş, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

4453 Toplam Gösterim
Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın yeni yıl mesajı

 

 Belediye Başkanı Özbaş, “Birlik ve beraberliğimizle aşıladığımız sevgimizle çalışarak geleceğe daha güzel ve kalıcı eserler bırakacağız” dedi.

Yeni yılın büyük umutların gerçekleştiği bir yıl olmasını dileyen Belediyesi Başkanı Özbaş, “2020 yılı dünyada olduğu gibi ülkemizde de küresel ekonomiyi ve toplumsal yaşamı derinden etkileyen Covid-19 pandemisinin gölgesinde geçti. Ülkemizin Covid-19 pandemisi ve doğal afetlerle mücadele ettiği bir yılı geride bırakıyoruz.

Geride bıraktığımız yılın yaralarını sarmak ve iyileştirmek için çalışmalarımızı eskisinden daha çok titizlikle yaklaşarak yürütmeye çalıştık. Vatandaşlarımıza karşı sağlık tehdidi oluşturan Covid-19’a yönelik mücadelelerimiz rehavete kapılmadan devam etti.

Ev içlerine kadar ulaştırdığımız hizmet çalışmalarımızda hemşehrilerimizin zor günlerde de yalnız olmadıklarını her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha hissettirdik.

Projelerimiz ise pandemi gölgesinde kalmadı. İlçemize hizmet seferberliğini bu süreçte de devam ettirdik. İlçemiz 2020 yılında da birçok hizmetle bir araya geldi. Planladığımız hizmet çizelgemiz hayata geçerken pandemi sürecinde vatandaşlarımızın sağlığını göz önünde bulundurarak projelerimizde artış kat ettik; planlananın dışında sayısız hizmete imza attık.

Yaşamın olduğu yerde umudun, yeniliğin, mücadelenin hiç bitmeyeceği düşüncesiyle 2021 yılını güzel umutlarla karşılıyoruz.

İyileşmenin en büyük ilacının birlik, beraberlik ve sevgi olduğuna canı gönülden inanıyoruz. Birlik ve beraberliğimizle aşıladığımız sevgimizle çalışarak geleceğe daha güzel ve kalıcı eserler bırakacağız.

Yeni yılın dünyamıza, ülkemize, ilçemize ve hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini tüm kalbimle diliyorum” dedi.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE