Cumartesi, 25 Eylül 2021
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
SPOR

ZAFER GÖKŞİN:' Emin adımlarla ilerliyoruz

Merkezefendi Belediyespor 2. Başkanı Zafer Gökşin, “Çok daha güzel günler yakında gelecek.

4087 Toplam Gösterim
ZAFER GÖKŞİN:' Emin adımlarla ilerliyoruz Emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.
Merkezefendi Belediyespor Denizli Basketbol takımı, hedeflediği noktaya emin adımlarla gidiyor. Ligde son üç maçından da galibiyetle ayrılan temsilcimizde 2. Başkan Zafer Gökşin, her geçen hafta dahada iyi olacaklarını ifade etti. Gökşin," Takımımıza olan inancımız hiç bir zaman kaybolmadı. Şansız mağlubiyetler aldık; ancak artık sakatlarında iyileşmesiyle birlikte ritmi yakaladık. Camia olarak şampiyonluğa kenetlendik. Teknik heyet ve oyuncu grubumuz inanılmaz derecede karakterli. Denizli'yi en iyi şekilde temsil ediyoruz" diye konuştu.
Merkezefendi Belediyespor Denizli Basket 2. Başkanı Zafer Gökşin, bu sezon ligde tüm takımların iddialı kadro kurduklarınıda söyleyerek," Ne olursa olsun sezon sonunda hak ettiğimiz Süper Lige çıkacağız" dedi.

Başkan Gökşin, her hafta oyun anlamında gelişmeye devam edeceklerini söyleyerek şunları konuştu:
"Hep kazanmalıyız ve seri yapmalıyız diye düşünüyorum. Bunu da başarabilecek oyuncularımız var. İyi bir oyuncu ekibi ve teknik heyetine sahibiz. İnşallah eksikler de aramıza katıldığında daha bütün ve iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum" dedi.

Şampiyonluğa inandıklarının altını çizen Zafer Gökşin, "Biz kazanmaya odaklandık, şampiyonluk hedefimiz çok yüksek şekilde devam ediyor. Takımda gerçekten çok büyük bir inanmışlık var ve bu sezon şampiyon olabilmek için elimizden geleni yapacağız. Bir tane şampiyon çıkacak ancak diğer takımları da tebrik etmek gerekiyor; herkes mevcut şartlar itibariyle elinden geleni yapıyor. Biz şampiyon olmak istiyoruz ve bugün itibariyle avantajlı durumdayız" şeklinde konuştu.

Öte yandan sakatlıgı nedeniyle son üç maçta formasını giyemeyen Altan Erol tamamen iyileşti ve hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Akhisar maçında formasını giyebilecek.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE